25بهمن 1393

نمایشگاه توانمندی های زنان با حضور پنج استان (کرمانشاه ، ایلام ، کردستان ، آذربایجان غربی ، همدان ) در کرمانشاه برگزار شد

حضور کمیسیون بانوان کانون وکلای دادگستری درنمایشگاه توانمندی های زنان

در این نمایشگاه از توانمندی های علمی و پژوهشی زنان دانشگاهی ، زنان حقوق دان و عضو کانون وکلا دادگستری کرمانشاه و ایلام ، زنان افتخار آفرین فن آور و نوآور در عرصه آی سی تی ، زنان فعال در سازمانهای غیر دولتی ، زنان فعال در عرصه صنعت و فرش و... بهره گرفته شد.

گفتنی ست کمیسیون بانوان کانون وکلا در غرفه ای اختصاصی با حضور در این نمایشگاه و ارائه مشاوره رایگان در حوزه های مختلف حقوقی و نیز عرضه اطلاعاتی خاص جهت روشنگری و آگاهی بخشی در خصوص شایع ترین مسائل حقوقی مربوط به زنان در قالب چاپ بروشور و بنر و اسند های تبلیغاتی حضوری پر ثمر داشتند .

مریم نوری مسئول کمیسیون بانوان کانون وکلا در این رابطه  اظهار داشت : طی برنامه ریزیهایی که از قبل صورت گرفته بود همزمان با شروع کار نمایشگاه، وکلای پایه یک و مجربی از کانون  در دو نوبت صبح و بعد ظهر به ارائه مشاوره به عموم به صورت رایگان پرداختند.

لازم به ذکر است ، این نمایشگاه از 15 الی 21 بهمن ماه 93 پذیرای علاقه مندان بود که علی اسدی رئیس کانون و شهاب تجری از اعضای هیات مدیره کانون ,...از غرفه کمیسیون بانوان کانون وکلا دادگستری در این نمایشگاه  بازدید به عمل آوردند.