03مهر 1395

اولین انتخابات هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری استان ایلام برگزار گردید.

.

.

.

به گزارش روابط عمومی کانون و  به نقل از بابک عزیزی رئیس کانون وکلای دادگستری کرمانشاه ، در مورخ 01/07/1395 اولین انتخابات هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری استان ایلام برگزار گردید.

نامبرده با بیان اینکه به موجب ماده یک لایحه قانونی استقلال کانون وکلای دادگستری مصوب 1333 در مقر هر دادگاه استان چنانچه تعداد 60 نفر وکیل دادگستری درآن حوزه اشتغال داشته باشند برای آن استان کانون وکلای دادگستری تشکیل و مستقل خواهد شد، اعلام داشت تقاضای تشکیل کانون وکلای دادگستری ایلام تسلیم کانون وکلای دادگستری  کرمانشاه و ایلام شده که پس از طی تشریفات و مراحل قانونی در مورخه 01/07/1395 انتخابات جهت تعیین پنج عضو اصلی و سه عضو علی البدل هیأت مدیره برگزار گردیده است.

عزیزی تشکیل کانون وکلای دادگستری در مرکز استان ایلام را موجب دسترسی راحت تر و سهل تر مردم شریف استان ایلام به وکلای متعهد و متدین این استان دانست و اظهارداشت که قطعاً کانون ایلام منشاء خیر و برکت ، جهت اجرای هرچه بیشتر عدالت و احقاق حق بعنوان یکی از ارکان داردسی عادلانه خواهد بود.

وی اظهار امیدواری کرد  دادگستری استان ایلام که اخیراً جناب آقای محمد رزم ، از قضات خوشنام  که پس از یک دوره نمایندگی مجلس تصدی ریاست آن دادگستری را بعهده دارند، نهایت همکاری و تعامل را با کانون نو پای ایلام خواهند داشت.

******************************

اسامی اعضای اصلی و علی البدل هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری ایلام طبق نتایج انتخابات 01/07/1395  به شرح ذیل می باشد:

اعضای اصلی:

۱ آقای آیت اله نظری

۲ آقای محمد کریمی

۳ آقای جمشید قهرمانی

۴ آقای مسعود رحمتی

۵ آقای حجت اله محمدی

اعضای علی البدل:

۶ آقای مردان زندی

۷ آقای طالب نوری

۸ آقای عارف کرمی