14شهریور 1395

کارگاه آموزشی آشنایی با مهارتهای فن دفاع وکالت برگزار گردید

.

.

.

به گزراش روابط عمومی کانون کارگاه آموزشی فن دفاع وکالت در مجموعه فرهنگی ایثار به همت کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای کرمانشاه و ایلام و همکاری کمیسیون آموزش برگزار گردید.
در این کارگاه آموزشی یک روزه که با دعوت از وکلای محترم و کارآموزان برگزار گردید، دکتر امیر عباس بزرگمهر وکیل پایه یک دادگستری ، استاد دانشگاه و مولف کتاب فن دفاع بعنوان مدرس این کارگاه حضور یافت تا فنون نوین دفاع در جلسات دادگاه را تدریس نماید.
مسئول کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای کرمانشاه وایلام مراسم را با معرفی دکتر بزرگمهر آغاز نمود تا این کارگاه در سه بخش برگزار گردد، دکتر بزرگمهر در بخش نخست با معرفی برخی  وکلای مطرح در دنیا سخنان خود را آغاز نموده وبا  شرح برخورد و تحلیل رفتار حرفه ای ایشان در دادگاه های مختلف بحث خود را ادامه داد و پس ده تکنیک دفاع مناسب در دادگاه را معرفی نمود.
در بخش دوم این کارگاه که با استراحتی کوتاه آغاز گردید ، اینبار دکتر بزرگمهر با بیان ده تکنیک دیگر در فن وکالت و تشریح آنان سخنان خود را ادامه داد.
در بخش سوم ، جلسه با پرسش و پاسخ از طرف  وکلا و کارآموزان محترم این کارگاه یک روزه به پایان رسید.
در پایان از طرف ریاست محترم کانون پیشنهاد مسابقه کتاب خوانی بین وکلا و کارآموزان اعلام و بعنوان منبع کتاب آشنایی با فن دفاع دکتر بزرگمهر معرفی شد که شرایط مسابقه متعاقباً اعلام خواهد گردید.
لازم به ذکر است که فایل صوتی این کارگاه  در بخش روابط عمومی کانون آماده ارائه به همکاران می باشد.
روابط عمومی کانون وکلای کرمانشاه و ایلام

گزارش تصویری: