22فروردین 1390

پيرو انتخابات سال گذشته، كانون وكلاي دادگستري استان كرمان از كانون وكلاي مركز مستقل و با تعيين هيات مديره رسما فعاليت خود را آغاز نمود

كانون وكلاي دادگستري كرمان رسما مستقل شد

رييس كانون وكلاي دادگستري استان كرمان از استقلال كانون وكلاي دادگستري كرمان از كانون وكلاي مركز خبر داد.
به گزارش ايسنا، «محمد عارفي» گفت: اين امر درپي حمايت و همكاري دستگاه قضايي و تصميم منسجم وكلاي استان با انجام انتخابات در پايان سال ۸۹ محقق شد.
رييس كانون وكلاي دادگستري استان كرمان افزود: امورات كاري وكلا و كارآموزان وكالت در استان از اين پس در كرمان نظارت و پيگيري مي‌شود و نياز به مراجعه به مركز نيست.
وي يادآور شد: كانون وكلاي كرمان و مركز هر دو عضو اتحاديه كانون‌هاي وكلاي ايران هستند و در كنار ساير كانون‌هاي ايران در پيشبرد و ارتقاء سطح وكالت و دفاع از حقوق وكلا و تبيين نقش آنان در گسترش فعاليت‌هاي جهان اسلام تلاش خواهند كرد.
عارفي انتخابات كانون كرمان را سالم و با نشاط توصيف كرد و گفت: كثرت شركت كنندگان تحسين مسئولان و هيات نظارت را به همراه داشت.
رييس كانون وكلاي دادگستري استان كرمان با قدرداني از همكاري و مساعدت حوزه هاي مختلف در برپايي انتخابات كانون تاكيد كرد: حضور در كانون وكلاي دادگستري استان كرمان بايد براي تمامي اعضاء فرصت خدمتگذاري به جامعه وكالت و مردم شريف محسوب شود و زمينه پيشبرد اهداف كلان نظام حقوقي جامعه اسلامي در اين عرصه بيش از پيش فراهم شود.
بر اساس اين گزارش، انتخابات كانون وكلاي دادگستري استان كرمان اسفندماه سال ۸۹ برگزار و بعد از شمارش آراء و تاييد صحت برگزاري انتخابات توسط هيات نظارت،«محمد عارفي» به عنوان رييس، « غلامرضا سيدي» به عنوان نايب رييس، خانم «مينا مجدزاده» به عنوان منشي؛ «ناصر ايرانمنش» به عنوان بازرس هيات مديره و «علي بخشي» به عنوان عضو اصلي كانون انتخاب شدند.

انتهاي پيام
كد خبر: ۹۰۰۱-۰۷۳۲۴