19اسفند 1396

مراسم پاسداشت 65 سالگرد استقلال کانون وکلای دادگستری و روز وکیل مدافع

مراسم پاسداشت شصت و پنجمین سالروز استقلال کانون وکلای دادگستری و همچنین بزرگداشت روز زن و اهدای تندیس مهر حقوق بشر، با حضور حسینعلی امیری معاون امورمجلس رئیس جمهور، دکتر عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه درمجلس شورای اسلامی، مهندس بازوند استاندار کرمانشاه، دکتر محمدرضا عدالتخواه رئیس کل دادگستری استان، معاون سیاسی امنیتی استاندار،معاون فرماندار، رئیس کل و معاونین دادگستری  استان کرمانشاه، شهردار کرمانشاه و مقامات نظامی و انتظامی استان در تالار انتظار کرمانشاه برگزار گردید.

در این مراسم معاون رئیس جمهور ضمن تبریک روز وکیل بیان داشتند که دولت تدبیر و امید از استقلال کانون وکلا و وکیل حمایت می نماید و این مهم را در طرح ها و لوایح پیشنهادی مربوط به وکالت مدنظر قرار داده و بر آن تأکید داشته و دارد.

مصری نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور  در این مراسم و تبریک روز وکیل و تأکید بر ضرورت استقلال کانون وکلا و وکیل،اظهار داشتند که می بایست در جذب قضات و وکلا به لحاظ حساسیت این مشاغل بسیار سختگیرانه عمل شود.

مهندس هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در مراسم پاسداشت روز وکیل و در جمع وکلا و مقامات ملی و استانی،با اشاره به زلزله اخیر استان و میزان خسارات وارده  و نقش کانون در امدادرسانی به آسیب دیدگان،بر ضرورت ورود حقوقدانان به ویژه وکلا جهت حل مشکلات اقتصادی استان و کمک به جذب سرمایه گذاران تأکید نمودند.

دکتر محمدرضا عدالتخواه رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه نیز در این مراسم با تبریک روز وکیل بر ضرورت استقلال قاضی و وکیل اشاره و بر تعامل  بیشتر بین دادگستری و کانون وکلا تأکید نمودند.

دیگر سخنران مراسم پاسداشت روز وکیل،مهندس آرش رضایی شهردار کرمانشاه بود که ضمن تقدیر از نقش وکلا در حل مشکلات حقوقی شهرداری،از نامگذاری یکی از میادین شهر کرمانشاه به نام وکیل در آینده ای نزدیک خبر دادند.در پایان سخنان شهردار،تفاهم نامه ای فی مابین وکیلی رئیس کانون وکلای دادگستری کرمانشاه و شهردار کرمانشاه منعقد و تبادل گردید.

در پایان این مراسم به پاس کمک های بشر دوستانه مردم ایران به زلزله زدگان استان کرمانشاه،تندیس مهر حقوق بشر از طرف کمیسیون حقوق بشر کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه به ملت بزرگ ایران اهداء و جهت نگهداری در موزه صلح ایران تحویل نماینده این موزه گردید و همچنین از خانواده شهدای زلزله و تعدادی از فعالین و انجمن های خیریه نیز تقدیر به عمل آمد.

مراسم کانون وکلای کرمانشاه

تقدیر از خانواده های شهدای ارتش در کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه

مراسم کانون وکلای کرمانشاه

تقدیر از فعالان مدنی که در کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه حضور داشتند

مراسم کانون وکلای کرمانشاهاهداء تندیس مهر حقوق بشر به مردم ایران که جهت نگهداری

در اختیار نماینده  موزه صلح ایران قرار گرفت

مراسم کانون وکلای کرمانشاه

اهداء تندیس مهر حقوق بشر و تقدیر از حامیان زلزله اخیر در کرمانشاه

مراسم کانون وکلای کرمانشاه

مراسم پاسداشت استقلال کانون وکلای دادگستری- کرمانشاه اسفندماه 1396

مراسم کانون وکلای کرمانشاهشهردار کرمانشاه :بزودی یکی از میادین کرمانشاه به نام وکیل نامگذاری خواهد شد

مراسم کانون وکلای کرمانشاه

 معان پارلمانی رئیس جمهور: دولت تدبیر و امید از استقلال کانون وکلا  حمایت می کند

مراسم کانون وکلای کرمانشاه

 تاکید نماینده مردم کرمانشاه بر استقلال کانون وکلا و حمایت نمایندگان مجلس

مراسم کانون وکلای کرمانشاهاستاندار کرمانشاه:  کانون وکلا نقش موثری در توسعه استان بر عهده دارد

مراسم کانون وکلای کرمانشاه

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با تبیین مبانی استقلال کانون وکلا، خواستار تعامل بیشتر کانون وکلا و دادگستری  شدند

مراسم کانون وکلای کرمانشاهرئیس کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه با تاکید بر استقلال کانون وکلا، اقدامات صورت گرفته در این خصوص را تشریح نمودند