10خرداد 1394

اعضاء کمیسیون ایلام تعیین شدند

طی نشستی با حضور هیات مدیره کانون وکلای دادگستری کرمانشاه و ایلام وهمچنین مسئولین کمیسیون های کارآموزی و روابط عمومی ،اعضاء کمیسیون ایلام تعیین شدند .

گفتنی ست :در این نشست که روز هفتم خرداد ماه سال جاری جهت تعیین اعضاء کمیسیون ایلام برگزار شد در نهایت به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل مبتلا به جامعه وکالت و بیان مشکلات وکلای مستقر در ایلام انجامید .

لازم به ذکر است :در این انتخابات آیت اله نظری ،حجت اله محمدی و الهام احمدی اعضای اصلی کمیسیون و نیز ایوب رمضانی و سیاوش آگاهی به عنوان اعضای علی البدل کمیسیون ایلام انتخاب شدند.

شایان ذکر است :علی اسدی رئیس کانون وبابک عزیزی نایب رئیس کانون وکلای دادگستری کرمانشاه و ایلام در این نشست حضور داشتند و به ایراد سخنانی کوتاه نیز پرداختند .

علی اسدی رئیس کانون وکلا طی اظهاراتی تصریح کرد : وکلای ایلام با توجه به اینکه از لحاظ تعداد اعضاء به حد نصاب قانونی رسیده اند میتوانند کانون مستقلی داشته باشند .

وی افزود:وکلای محترم ایلام در همین رابطه میتوانند با رئیس کل دادگستری هماهنگی های لازم را انجام دهند و البته کانون وکلای کرمانشاه نیز در جهت استقلال وکلای ایلام حاضر به انجام مساعدت های لازم میباشد .

گفتنی ست :انتخابات اعضاء کمیسیون ایلام هر دو سال یکبار انجام میگیرد و این دومین باریسیت که تحت سرپرستی کانون وکلای کرمانشاه و ایلام، اعضاء کمیسیون ایلام انتخاب میشوند.