08بهمن 1392

کمیسیون ورزش و رفاه کانون وکلای دادگستری کرمانشاه و ایلام با معرفی اعضاء هیأت مدیره فعالیت و کار خود را شروع نمود.

کمیسیون ورزش و رفاه کانون وکلای دادگستری کرمانشاه و ایلام

کارتهای مخصوص سالن ورزشی اندیشه با اعتباری سه ماهه جهت استفاده همکاران خانم تهیه و میان ثبت نام کنندگان توزیع گردید.

در خصوص عضو گیری کمیسیون ورزش با توجه به درخواست آقای رضا ایوانی احد از همکاران ساکن ایلام جهت شرکت در جلسات پیرو مصوبه کمیسیون مقرر گردید مشارالیه در جلسات کانون هر سه شنبه شرکت نماید.

مقرر گردید کمیسیون یک مسابقه چند جانبه دوستانه در استان به مناسبت جشن استقلال کانون برگزار و نیز جهت پوشش مسابقه از صدا و سیما دعوت به عمل آید.

مصوب گردید یک همایش پیاده روی در پارک کوهستان مورخ 92/12/2 به مناسبت استقلال کانون وکلای دادگستری در ساعت 7 صبح برگزار گردد که در این مراسم باتهیه صبحانه از همکاران پذیرایی شود  و نیز تبلیغاتی شامل پلاکادر.تقویم تک برگی و...تهیه گردد.در این راستا آقای مجید ناصری مسئول و هماهنگ کننده ی برگزاری همایش تعیین که قبول مسئولیت نمودند.

نظر به اعلام استعفای خانم حسناالسادات هاشمی یکی از اعضای کمیسیون با استعفای نامبرده موافقت گردید.

کمیسیون ورزش و رفاه کانون وکلای دادگستری کرمانشاه و ایلام با معرفی اعضاء هیأت مدیره فعالیت و کار خود را شروع نمود.
-    در اولین جلسه، اعضا، آقای عبدالرضا رضایی را به عنوان رییس و آقای یزدان گلمحمدی را به عنوان دبیر انتخاب نمودند.
-    مقرر شد فعلاً هر هفته سه شنبه ها در محل کانون اعضاء به شور و مشورت بنشینند و تشکیل جلسه دهند.
-    نظر به اینکه همکاران خانم از استخر مورد اجاره استقبالی به عمل نیاوردند لذا مقرر شد قرارداد استخر فسخ گردد و برای استفاده وکلای خانم قرارداد اجاره با مجموعه ورزشی اندیشه منعقد گردد این مجموعه در ده رشته ورزشی آماده همکاری و ارائه خدمات به همکاران خواهد بود.
-    کمیسیون مصوب نمود جهت استفاده آقایان عضو این کانون در رشته شنا، استخر مناسب تری تهیه و قرارداد قبلی فسخ گردد.
-    جهت آمادگی بیشتر تیم فوتسال، در راستای شرکت در جام استقلال کانونها، یک جلسه تا پایان سال به تمرینات این تیم اضافه گردد. و نیز مسابقات تدارکاتی پیش بینی شد.
-    مصوب شد با عنایت به توانمندی و علاقه و رغبت اعضاء، در رشته کوهنوردی، و نیز با توجه به شرایط و زمینه مساعد در استان، این کانون میزبانی صعود سالانه کانونهای وکلای کشور در اردیبهشت ماه سال 1393 به عهده گیرد.
-    در راستای تحقق میزبانی فوق و انسجام بیشتر اعضاء، تقسیم وظایفی صورت گرفت و کمیته های مختلفی تشکیل و وظایف هر یک تعیین گردید.
-    فراخوانی از طریق پیام کوتاه برای همکاران وکیل ارسال تا نسبت به ثبت نام و تشکیل تیم کوهنوردی و انجام صعودها اقدام گردد.
-    مقرر شد از طریق هماهنگی کانون و اتحادیه موضوع آمادگی در باب قبول میزبانی صعود کوهنوردی اعلام گردد.
-    کمیسیون جلسات منظم و مرتب خویش در هر هفته تشکیل و نیز چند نشست تخصصی مفصل با هیات کوهنوردی استان انجام داده تا راهکارهای مناسب پیش بینی، و میزبانی شایسته ای اجرا نماید.
-    کمیسیون دو جلسه مفصل در زمینه امور رفاهی تشکیل داده و مطالب متعددی پیشنهاد که تصویب آن منوط به کار کارشناسی و تحقیق بیشتر گردید.
-    کمیسیون ورزش و رفاه آیین نامه و یا اساسنامه ای در دست تهیه و تدوین دارد که در آن اهداف و شرح وظایف و ارکان کمیسیون و سایر اوضاع و احوال پیش بینی می شود و از این پس ملاک عمل و دستور کار قرار خواهد گرفت.
-    یک جلسه کلاس توجیهی و فرهنگی و نیز در جهت بالا بردن سطح تعامل اعضاء تیم فوتسال و نیز ارائه انتقاد و پیشنهاد و همچنین تأکید بر رعایت اصول اخلاقی و فرهنگی با حضور مربی و اعضاء تیم و نمایندگان کمیسیون برگزار شد.
-    کمیسیون مصوب نمود به جهت ارتقاء سطح زبان انگلیسی همکاران با همکاری آموزشگاه های مجاز کلاس زبان در محل کانون دایر نماید.
-    در خصوص تعدیل و منطقی نمودن هزینه شرکت در مسابقات فوتسال جام استقلال در اصفهان، کمیسیون با اتحادیه مکاتبه نمود.