28بهمن 1389

كميسيون بانوان كانون وكلاي دادگستري كرمانشاه و ايلام

كميسيون بانوان

زعنا رحیمی

مسئول کمیسیون

اکرم محمدی

دبیر کمیسیون

صدیقه احمدی
ظریفه رحمتی
سمیه اکبری
مینا علیخانی
فاطمه حیدری
نرگس براتی
طاهره مرزبانی


ارائه مشاوره رایگان به مددجویان کانون اصلاح و تربیت استان کرمانشاه:

کمیسیون بانوان کانون وکلای کرمانشاه در راستای تحقق اهداف آیین نامه ای خود، سه شنبه ۱۳٩٧/٠٩/١٣ با حضور در محل کانون اصلاح و تربیت و همچنین ندامتگاه نسوان به ارائه مشاوره حقوقی رایگان به مددجویان و بررسی مشکلات حقوقی ایشان پرداخت.
با توجه به هماهنگی بعمل آمده با کمیسیون محترم معاضدت ،اسامی متقاضیان وکالت معاضدتی به همراه مدارک آنان با هماهنگی و مکاتبه رسمی ندامتگاه به کمیسیون محترم معاضدت تحویل خواهد شد تا تدابیر لازم در این خصوص اتخاذ گردد.ریاست محترم زندان جناب آقای سلیمی نیز از تداوم همکاری کمیسیون بانوان  تقدیر و تشکر نمود.


جلسه کمیسیون بانوان:

جلسه کمیسیون بانوان کانون وکلای کرمانشاه چهارشنبه  در محل کانون وکلا برگزار گردید.در این جلسه  آخرین وضعیت مصوبه ارائه آموزش های حقوقی به مدارس دخترانه مورد بررسی قرار گرفت و دبیر محترم کمیسیون سرکار خانم انصاری پور از برگزاری جلسه شورای هماهنگی آموزش و پرورش با کانون وکلا جهت معرفی مدارس پایلوت در تاریخ ۹۷/۹/۱۹ گزارش نمودند.هم چنین در این جلسه ضمن دعوت از مسئول محترم کمیسیون کارآموزی جناب آقای دکتر موسوی  موضوع پیشنهاد استفاده از پوشش متحد الشکل بانوان وکیل جهت استفاده کارآموزان محترم در مراسم تحلیف مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد احدی از نمایندگان کمیسیون بانوان با شرکت در جلسه آتی کارگاه آموزشی، اطلاعات لازم را در خصوص پوشش متحدالشکل بانوان در اختیار کارآموزان محترم در شرف تحلیف قرار دهد.اعضای محترم همچنین برگزاری دومین جلسه هم اندیشی با بانوان محترم وکیل را در تاریخ۹۷/۹/۲۲مورد تصویب قرار دادند.مقرر شد اطلاع رسانی شایسته جهت دعوت از بانوان محترم وکیل صورت پذیرد .در این جلسه هم چنین پیشنهاداتی از ناحیه اعضای محترم مطرح گردید که مقرر شد پیشنهادات جهت بررسی بیشتر در دستور کار کمیسیون بانوان قرار گیرد.


بازدید از نمایشگاه آثارهنری زنان و کودکان معلول ذهنی:

به مناسبت روز جهانی معلولان،مرکز توانبخشی هدیه از اعضای محترم کمیسیون بانوان جهت بازدید از نمایشگاه آثار هنری مددجویان عزیز دعوت بعمل آورد.اعضای محترم کمیسیون بانوان با حضور در نمایشگاه برگزار شده در فرهنگسرای کوثر از نزدیک در جریان آخرین وضعیت مددجویان معلول محترم مرکز قرار گرفته و کمک های نقدی همکاران گرامی وکیل را به به این مرکز اهداء نمودند.در پایان مدیریت محترم مرکز سرکار خانم چراغی از حمایت های کانون وکلای کرمانشاه تقدیر و تشکر نمودند.


ارائه مشاوره رایگان در ندامتگاه نسوان:

جمعی از اعضای کمیسیون بانوان کانون وکلای دادگستری در روز شنبه مورخ ١٣٩٧/٦/١٧ به مدت دو ساعت، به ارائه مشاوره رایگان حقوقی،تنظیم لایحه و دادخواست در محل اندرزگاه نسوان پرداختند.
سرکار خانم کرمی مسئول اندرزگاه و سرکار خانم محمدی مددکار اندرزگاه بانوان، ضمن تشکر از حضور اعضای کمیسیون بانوان تداوم این جلسات و استمرار همکاری با اندرزگاه را خواستار شدند.


دیدار ریاست محترم کانون و اعضای کمیسیون بانوان با مسئولین کانون اصلاح و تربیت استان کرمانشاه:

کانون اصلاح و تربیت کرمانشاه و اندرزگاه زنان، میزبان ریاست محترم کانون وکلای کرمانشاه با همراهی مسئول و دبیر محترم کمیسیون بانوان بود. در این دیدار جناب آقاي سلیمی سرپرست محترم این اندرزگاه  ضمن تشکر از توجه کانون وکلا  و کمیسیون بانوان به مقوله ی زندانیان زن، به تشریح مشکلات قضایی مددجویان پرداخته و خواهان مساعدت کانون وکلا در حل و فصل این معضلات گردید. جناب آقاي وکیلی ریاست محترم کانون نیز از آمادگی کانون وکلا در ارایه خدمات مربوط به حوزه معاضدت قضایی  خبر داد. در این دیدار مسئول محترم کمیسیون بانوان نیز از مصوبه این کمیسیون در ارایه خدمات مشاوره حقوقی به بانوان زندانی خبر داد و مقرر گردید به منظور رصد و انسجام و برآیند مشکلات پیش روی مددجویان هفته ای یک مرتبه خدمت مشاوره حقوقی به بانوان زندانی ارایه گردد. در پایان دو طرف از برگزاری این دیدار ابراز رضایت نموده و بر تداوم همکاری نزدیک کانون وکلا با کانون اصلاح و تربیت و اندرزگاه زنان تاکید نمودند.


برگزاری نمایشگاهی از آثار هنری زنان و کودکان معلول ذهنی در کانون وکلا:

کمیسیون امور بانوان کانون وکلای دادگستری کرمانشاه به مناسبت عید سعید فطر و در اقدامی انسان دوستانه طی روزهای بیست و سوم و بیست و چهارم خردادماه، نمایشگاهی از آثار هنری زنان و کودکان معلول بی سرپرست تحت پوشش موسسه توانبخشی هدیه را در محل کانون وکلا دایر نمود.
مراسم افتتاح نمایشگاه با حضور اعضای هیئت مدیره، اعضای کمیسیون امور بانوان، مسئولین موسسه توانبخشی هدیه و معاونت توانبخشی اداره بهزیستی صورت پذیرفت. با توجه به استقبال در خور و همدلی و همراهی همکاران محترم، این بار هم برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات کانون وکلای کرمانشاه در راستای کمک رسانی به اقشار نیازمند جامعه افزوده شد.
در پایان مسئولین موسسه مراتب تقدیر و تشکر خود را از حمایت خالصانه ی کانون وکلا اعلام نمودند.


ارائه طرح آموزش های حقوقی رایگان به دانش آموزان دختردبیرستانی به ریاست محترم آموزش و پرورش:

کمیسیون بانوان کانون وکلای دادگستری کرمانشاه، پیرو مصوبه این کمیسیون مبنی بر طرح ارائه آموزش های حقوقی به دانش آموزان دختر در سطح شهرستان کرمانشاه، در مورخه ١٣٩٦/١٢/٧ دیداری با مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه داشتند. در این دیدار ابتدا خانم اکبری در خصوص ضرورت توجه به آموزه های حقوقی در میان دانش آموزان تاکید  نموده و این امر را راهکاری جدی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی عنوان نمودند. در ادامه دکتر یزدان پناه نیز ضمن قدردانی از عنایت کمیسیون بانوان به مقوله آموزش دانش آموزان از طرح ارائه شده استقبال نمودند و مقرر گردید طرح توجیهی پیشنهادی توسط کمیسیون بانوان ظرف سه روز مورد بررسی و ارزیابی واقع شده و نتیجه آن به کمیسیون منعکس گردد. در این جلسه خانم ها مریم انصاری پور دبیر کمیسیون و خانم سمیه قنبری، مسئول کمیسیون را همراهی نمودند.


انعقاد تفاهم نامه کمیسیون امور بانوان و دفتر حمایت از حقوق زنان و کودکان دادگستری:

جلسه کمیسیون امور بانوان کانون وکلای دادگستری کرمانشاه در تاریخ ۲/۱۲/۱۳۹۶ در محل کانون وکلا تشکیل گردید.
کمیسیون در این جلسه میزبان نماینده محترم دفتر حمایت از حقوق زنان و کودکان دادگستری بود.
سرکارخانم سیاه کمری نماینده محترم دادگستری، با پیشنهاد انعقاد تفاهم نامه ای با کمیسیون بانوان، در این جلسه حضور یافتند که پس از بحث و برررسی پیرامون موضوعات مطروحه و استماع تقاضاهای دو طرف مقرر گردید ظرف یک هفته متن تفاهم نامه تنظیم و به امضای طرفین برسد .
محوریت اصلی تفاهمنامه، انجام خدمات مشاوره ای از سوی بانوان وکیل به زندانیان زن بود .
 در ادامه با توجه به تقارن روز زن و برگزاري مراسم جشن روز وکیل، تصمیماتی در خصوص برنامه های کمیسیون در این روز ، از سوی اعضاء اتخاذ گردید که مستلزم موافقت هیئت مدیره و تامین بودجه لازم در این زمینه است .


برگزاری جشن در محل نگهداری معلولین به مناسبت اعیاد فرخنده شعبانیه:

کمیسیون امور بانوان کانون وکلای دادگستری در تاریخ 1/2/1397به مناسبت اعیاد فرخنده ی شعبانیه و در راستای برقراری تعامل با سازمان های فعال در عرصه حقوق زنان و کودکان بالاخص زنان و کودکان معلول بی سرپرست و بدسرپرست از مرکز توانبخشی هدیه واقع در بلوار ظفر بازدید نمودند.در این بازدید سرکار خانم چراغی به عنوان مسئول مرکز، ضمن استقبال گرم و صمیمانه از اعضای کمیسسیون و تقدیر از حضور بانوان وکیل در آن مرکز، به بیان تاریخچه و تبیین مجموع اقدامات و خدمات مرکز پرداختند.ایشان افزودند مرکز توانبخشی هدیه مجموعا پذیرای 80نفر از معلولان می باشد که جز 20 نفر از آنان باقی افراد بی سرپرست و یا بد سرپرست می باشند که توسط خانواده رها شده و از طریق بهزیستی به مرکز ارجاع داده می شوند.ایشان هم چنین افزودند: مجموع فعالیت های مرکز در امور درمانی و مراقبتی، آموزش و توانبخشی و هم چنین نگه داری تمرکز دارد که علی رغم مواجهه با مشکلات مالی بسیار و عدم حمایت صحیح از ناحیه سازمان های دولتی مسئول،با جدیت تمام مورد پیگیری واقع می شود و همین امر موجب شده مرکز توانبخشی هدیه رتبه برتر را در میان مراکز مشابه از آن خود نماید.سرکار خانم اکبری نیز با تقدیر از تلاش ها و مساعدت های دلسوزانه سرکار خانم چراغی و پرسنل محترم مرکز توانبخشی، بر آمادگی کمیسیون بانوان کانون وکلا در شناسایی و کاهش چالش های حقوقی پیش روی مرکز تاکید نمودند. در ادامه اعضای کمیسیون بانوان ضمن حضور در جمع معلولین و مددجویان محترم آن مرکز ،جشن کوچکی برای آن عزیزان ترتیب دادند تا ساعاتی به یادماندنی در خاطر آن عزیزان ایجاد نمایند.


ارائه مشاوره حقوقی رایگان به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) به مناسبت ایام دهه فجر:

کمیسیون بانوان کانون وکلای دادگستری کرمانشاه در بزرگداشت ایام الله دهه فجر اقدام به ارایه مشاوره رایگان حقوقی در کمیته امداد شهرستان کرمانشاه در ساعات اداری سه شنبه مورخ 1396/11/17 نمود. حیدریان ریاست محترم امور حقوقی و امور نمایندگان کمیته امداد امام خمینی (ره) که میزبان ابتکار کمیسیون بانوان بود ضمن تشکر و  قدردانی از این اقدام معنوی، ابراز امیدواری نمود که با همکاری کمیسیون محترم  بانوان کانون وکلای کرمانشاه این همکاری ها ادامه یابد. خانم اکبری مسئول محترم کمیسیون بانوان نیز ضمن تاکید بر لزوم گسترش دانش حقوقی در سطح جامعه از اراده این کمیسیون در ارایه خدمات حقوقی به اقشار تحت پوشش کمیته امداد خبر داد.


نشست هم اندیشی کمیسیون امور بانوان با بانوان وکیل:

نشست کمیسیون بانوان کانون وکلای کرمانشاه با بانوان وکیل در تاریخ 11/11/96برگزار  گردید. پیش از شروع جلسه خانم رعنا رحیمی پرسش نامه های نظر سنجی را در اختیاران همکاران حاضر قرار داد. در ابتدای جلسه سرکار خانم اکبری مسئول محترم کمیسیون ، ضمن خوش آمد گویی به همکاران، از حضور ایشان در این نشست تشکر و در عین حال از عدم استقبال مطلوب  بانوان از برگزاری جلسه گلایه نمودند و اظهار داشتند انتظار حضور پررنگ تری از همکاران خانم در این جلسه بود. در ادامه ایشان گزارش مختصری از اهم فعالیت های کمیسیون بانوان در طول مدت زمان تشکیل آن را ارائه نمودند و بیان داشتند رایزنی هایی  با اداره کل آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی جهت ارائه خدمات حقوقی در قالب مشاوره و آموزش های حقوقی رایگان صورت گرفته است که بزودی وارد فاز اجرایی خواهد شد. ایشان ادامه دادند؛ با عنایت به اینکه برخی بانوان وکیل با مضایق مالی مواجه هستند،کمیسیون مقرر نموده است ضمن مکاتبه با هیئت مدیره محترم، رایزنی هایی با برخی نهاد ها در راستای بهره مندی از خدمات وکلای خانم صورت پذیرد. ایشان هم چنین به ایده ی طراحی لباس متحد الشکل بانوان اشاره نمودند که طرح های مربوط به آن به محض آماده سازی  به عنوان طرح اختصاصی  لباس بانوان وکیل کانون وکلای کرمانشاه جهت تصویب به هیئت مدیره ارائه خواهد شد، هم چنین ایشان اشاره نمودند مقرر گردیده است یکی از هفته نامه های استان مطالب حقوقی و صنفی را که این کمیسیون تدوین می نماید به صورت مرتب منتشر نماید. سپس جناب آقای وکیلی ریاست معزز کانون وکلا ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر، با اشاره به نقش بانوان در پیروزی نهضت انقلاب اسلامی به جایگاه خاص ایشان در قانون اساسی تاکید نمودند و اظهار داشتند انتظار حضور جدی تری از بانوان وکیل در اداره امور کانون مورد خواست هیات مدیره می باشد. ایشان بیان  داشتند در جلسه  برگزار شده با استانداری مقدمات رایزنی هایی با مدیران اجرایی استان در راستای معرفی وکلای محترم به سازمان ها و نهاد های دولتی صورت گرفته است که پیگیر این امر هستیم، هم چنین ایشان از آمادگی همه جانبه هیئت مدیره در همکاری با کمیسیون بانوان خبر دادند. در ادامه  دبیر کمیسیون بانوان خانم انصاری پور نیز ضمن عرض خیر مقدم به همکاران گرامی به نقش و حضور پررنگ بانوان وکیل در بحران زلزله سرپل ذهاب و ازگله پرداخته و بیان نمودند اگر جایگاه همکاران خانم  به درستی تبیین شود شاهد رشد و اعتلای هر چه بیشتر کانون وکلا خواهیم بود. پس از آن همکاران حاضر به بیان دغدغه ها و پیشنهادات خود پرداختند. یکی از وکلای حاضر به موضوع ارجاع پرونده ها توسط کمیسیون معاضدت اشاره کردند و درخواست نمودند این کمیسیون در ارجاع پرونده ها به خانم های وکیل مدیریت کارشناسانه تری اعمال نمایند چرا که در برخی پرونده ها وکلای خانم در امر خطیر دفاع از موکل به واسطه خاص بودن موضوعات ممکن است دچار برخی مضایق شوند. سپس یکی دیگر از همکاران خانم موضوع بیمه درمانی و تکمیلی برای همکاران را مطرح نموده و درخواست پیگیری جدی این موضوع را نمودند. در ادامه یکی از همکاران موضوع دغدغه خاطر بانوان وکیل در خصوص تمدید پروانه در ایام بارداری و شیر دهی را مطرح و پیشنهاد نمودند کمیسیون در این خصوص رایزنی لازم را با هیئت مدیره داشته باشد. همکار گرامی دیگری از متفاوت بودن برخی مشکلات خانم های وکیل در محاکم اشاره نمودند و خواستار پیگیری جدی این اشکالات شدند تا در آتیه شاهد بروز برخی رفتار های به دور از شان نسبت به همکاران خانم نباشیم. در پایان همکاران حاضر بر ادامه برگزاری این نشست ها در آتیه تاکید نمودند و فرم های نظر سنجی را در اختیار کمیسیون بانوان قرار دادند.


برگزاری مسابقه نقاشی به مناسبت روز زن:

(برگزاری مسابقه نقاشی کودکان به مناسبت روز مادر در مجتمع تفریحی رخش توسط اعضای کمیسیون بانوان )
در پایان مسابقه به تمامی شرکت کنندگان لوح تقدیر و به نقاشی های برگزیده جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید .


مراسم رونمایی از لباس متحدالشکل بانوان وکیل:

به همت اعضای محترم کمیسیون امور بانوان کرمانشاه ،مراسم رونمایی و نماد انگاری از لباس متحدالشکل بانوان وکیل در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۳ در میان استقبال با شکوه و بی نظیر همکاران وکیل در محل سالن همایش ایثار کرمانشاه برگزار گردید .
در این مراسم ریاست محترم کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه جناب آقای روح الله وکیلی ،با ایراد سخنانی شایسته، ضمن خوش آمدگویی به مدعوین گرانقدر ،اقدام کمیسیون امور بانوان در طراحی لباس متحدالشکل را قابل تحسین دانستند .
ایشان ضمن تجلیل از مقام شامخ زن ،وکلای دادگستری زن را  منشاء اثر، خدمت و برکت ومنادی قانون ،قانونمداری ،حقگویی و دفاع از مظلوم دانستند. ایشان در ادامه افزودند: حسن رفتار، اخلاق، منش یک زن وکیل و پوشش مناسب و درشأن حرفه ای ،وقار خاصی را می طلبد که در جامعه به او نماد دیگری می بخشد و وی را  از سایرین مجزا می کند هرکس که او را در این پوشش متحد الشکل ببیند ، نام وکیل دادگستری را احیاء خواهد کرد  .پوشش متحد الشکل وکیل زن یقیناً خاری بر چشمان آنانی است که نمی خواهند حضور ارزشمند اورا نظاره گر باشند. حال که به ابتکار و همت کمیسیون محترم بانوان کانون، لباس آبرومند و مطلوبی طراحی و امروز رونمایی خواهد شد این حسن ابتکار را به اعضای محترم کمیسیون تبریک عرض می نمایم و از حمایتهای هیأت مدیره  کانون در این راستا سپاسگزارم.

رییس محترم کانون در پایان ،با تقدیر و تشکر از حضور ارزشمند سرکار خانم فریده غیرت ،بانوان محترم وکیل را دعوت به استفاده از این لباس زیبا در مراجع قضایی نمودند تا نام وکلای زن دادگستری را بیشتر احیا نموده و سمبل معرفت، وجاهت بیشتر و وقار وابهت ومظهر نماد واقعی زن وکیل دادگستری باشند.
در ادمه سرکار خانم سمیه اکبری مسئول محترم کمیسیون امور بانوان کانون وکلای دادگستری کرمانشاه،به ایراد سخن پرداخته و ضمن خوش آمد گویی و تقدیر از استقبال بی نظیر همکاران ،ضمن اشاره به اقدامات کمیسیون امور بانوان در این دوره ، ایده لباس متحدالشکل بانوان وکیل را یکی از مهمترین اقدامات کمیسیون بانوان دانست.
ایشان ضمن اشاره به الزامات قانونی ،به بررسی مزایای استفاده از لباس فرم برای وکلا پرداختند، با این توضیح که لباس فرم متناسب با شغل وکالت از مهمترین ابزارهای معرفی کانون های وکلا و ارتقاء بخش جایگاه وکالت است. یکدست بودن لباس وکلا، افزون بر نظم و آراستگی، اندیشه ی همبستگی  وکلا را به ذهن هر بیننده ای متبادر می سازد.
ایشان در ادامه به نمادانگاری از لباس طراحی شده پرداختند و افزودند که
 فرم تهیه شده توسط کمیسیون امور بانوان کانون وکلای کرمانشاه مستند بر ترتیبات فصل پنجم آیین نامه قانون وکالت ، منطبق با الگوی پوشش ایرانی اسلامی بانوان و با الهام از لباس رسمی و بین المللی وکلا در ملل گوناگون طراحی شده است و به همین جهت لباس طراحی شده از دیگر لباس های فرم اداری متمایز است.
 عناصری هم چون یقه سفید ،رنگ با فرم ویژه و استفاده از لوگوی کانون وکلا در طراحی جیب از ویژگی های برجسته این لباس است که در کنار گلدوزی آرم کانون وکلا بر روی سر آستین، آن زمان که بر روی پس زمینه ای سورمه ای قرار می گیرد موجبات جلب اعتماد مخاطبین را فراهم ساخته و نمایش آرامش، اصالت و وقار را برای یک بانوی وکیل به ارمغان می آورد.
در ادامه ی مراسم ، آیین رونمایی از لباس ،با اجرای مانکن و نمایش کلیپ در انظار همکاران وکیل به مرحله اجرا درآمد .
سرکار خانم فریده غیرت میهمان ویژه مراسم ، با ایراد سخنانی در خصوص اتحاد وکلا ،استفاده از لباس متحدالشکل را از موجبات اتحاد و یکپارچگی وکلا دانستند و این اقدام کمیسیون بانوان کرمانشاه را مورد تحسین قرار دادند .
ایشان همچنین به نقش و جایگاه زنان وکیل در جامعه و تاثیر ایشان بر روند قانونگذاری تاکید نمودند و از بانوان وکیل تقاضا نمودند که در راستای رفع قوانین تبعیض آمیز علیه زنان تلاش و جدیت داشته باشند.
در پایان، اعضای محترم هیئت مدیره و اعضای محترم کمیسیون امور بانوان  هدیه ای کوچک را به رسم یادبود به سرکار خانم فریده غیرت تقدیم نمودند  و مراسم در میان تشویق حاضرین ،به اتمام رسید.


دومین نشست هم اندیشی بانوان وکیل:

دومین نشست هم اندیشی بانوان وکیل در تاریخ ۲۲/۹/۱۳۹۷ راس ساعت ۱۱ در کانون وکلا برگزار گردید.
در ابتدای نشست سرکار خانم اکبری مسئول کمیسیون بانوان ضمن تشکر از همکارانی كه در جلسه حضور دارند از برخورد منفعلانه بعضي از همكاران گلايه نمودند و انفعال جامعه وکلا نسبت به مباحث صنفی را آسيب ومنافي حقوق و منافع جامعه وكالت تلقي  و ضمن قدرداني از همكاراني كه با حضور فعال در صحنه، منشا خدمت و اقدامات و فعالیت های  ارزشمندي مي باشند، توجه همكاران رابه معضلات صنفی و اجتماعی معطوف و اظهار داشتند با تكيه بر توانمندي همكاران و نظرات آنان مي توان موجبات رفع دغدغه مندی هاي موجود را فراهم و گام های موثری در ارتقای جایگاه جامعه وکالت برداشت.
ایشان افزودند کمیسیون بانوان  خود را فارغ از نقد و ارايه پيشنهاد ندانسته و نمي داند و نقد منصفانه را موجب ارتقاي شان و جايگاه كميسيون مي داند ليكن انتظار آن بود منتقدين با حضور در جلسه، كميسيون را از نقطه نظرات خود برخوردار مي فرمودند. ايشان با تشكر از همكاراني كه صميمانه با كميسيون همكاري نموده اند حضور ساير عزيزان را درخواست تا موجبات تعالي بيشتر عملكرد كميسيون بانوان را فراهم گردد.
در ادامه همکاران حاضر در جلسه پیشنهاداتی را در باب ارتقای شان بانوان وکیل به کمیسیون ارائه نموده و با مطرح ساختن برخی از مسائل و مشکلات صنفی از کمیسیون بانوان‌ تقاضا نمودند که با همکاری و ارائه پیشنهاد به هیئت مدیره محترم در راستای مرتفع نمودن این مشکلات قدم برداند.
در پایان نشست پرسشنامه هایی از سوی کمیسیون بانوان در اختیار حاضرین در جلسه قرار داده شد.